ALMA TOUR - Biuro Turystyki. Tłumaczenia. Education. Wynajem autokarów-Busy

Kolonie

BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI Obóz młodzieżowy

Złote Piaski to perła Bułgarskiej Riwiery. Ciepłe morze i piaszczysta plaża niemalże stykają się z przepięknym starym lasem. Lecznicze źródła mineralne powodują, że wypoczynek tutaj niezwykle korzystnie wpływa na organizm. Liczne dyskoteki, sklepiki z pamiątkami, restauracje z kuchnią regionalną urozmaicają pobyt w tym miejscu.

Pobierz pełną ofertę ....


KOLONIA - OBÓZ OŚRODEK KOLONIJNO - WCZASOWY POSEJDON w STEGNIE

Malownicza miejscowość nad Morzem Bałtyckim, zabytkową kolejką wąskotorową, domami podcieniowymi , zabytkowym kościołem. Zajmuje rozległy teren, wyposażony w boiska: piłki siatkowej, piłki nożnej i koszykówki. Na terenie ośrodka znajduje wytyczone miejsce na ognisko z ławkami.
Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym 2, 3, 4 - osobowe wyposażone TV, w stolik ,wersalki, tapczaniki, szafka, szafy ubraniowe i półki.

Pobierz pełną ofertę ....


Włochy RIMINI OBÓZ MŁODZIEŻOWY Hotel Giannella

Rimini - europejska stolica rozrywki i dyskotek ! To najbardziej znany włoski kurort nadmorski. Przybywają tutaj turyści nie tylko z Italii, a na tutejszych szerokich, piaszczystych i doskonale przygotowanych plażach można spotkać zarówno gwiazdy telewizji i kina, znanych polityków i celebrytów.
Termin: 15 - 26.07.2017 r.

Pobierz pełną ofertę ....


PodkategorieSiedziba firmy

ALMA TOUR - Biuro Turystyki
Tłumaczenia. Education.
Wynajem autokarów-Busy
ROK ZAŁOŻENIA 1995
ul. Mickiewicza 4
39-400 Tarnobrzeg 
tel/fax  15 823 57 65
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.alma.tarnobrzeg.pl

Zapraszamy do biura:
poniedziałek - piątek godzin. 9.00 - 16.00

  • Pielgrzymki

  • Wycieczki

Wyszukiwarka